Hizmetlerimiz

Mobilya

Dekorasyon sürecinin belki de en önemli adımı olan mobilya seçimi, pek çok kişinin yanlış tercihleri sonucunda ev dekorasyon alışverişini kabusa çevirmektedir. Bu nedenle mobilya seçiminizi evinizin büyüklüğüne göre yapmanızda fayda vardır.

Tesisat

Evinizi ve yazlığınızı yorulmadan ve riske girmeden Tesisatını yenileyebilirsiniz. Dilerseniz tadilata başlamadan önce evdeki büyük eşyalarınız ekibimiz tarafından toparlanır ve özel eşyalarınız dışındaki tüm eşyalar özel naylon ve gerekli görüldüğü durumlarda kartonlar ile korunur. Malzeme ve işçilik garantisi sayesinde yenilenen evinizde gönül rahatlığıyla oturursunuz. Proje boyunca beklenmeyen bir durum dışında ek maliyetlerle karşılaşmazsınız. Proje sözleşmesinde belirtilen tarihte evinizi teslim alırsınız.

Parke ve Yalıtım

Eviniz için bir çok çeşit arasından doğru parke seçimini yaptınız. Her şey çok güzel olacak derken sıra parkenin yerleştirilmesinin öncesinde gereken parke altı malzemeye geliyor. Parke altı malzemeler, parke zemine yerleştirilmeden önce altına serilmektedir. Bu malzemeler sayesinde de evinizde parkenizi daha uzun ömürlü kullanabiliyorsunuz. Normal şilte, mantar şilte, strafor gibi malzemeleri parke altı malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

Boya

Evinizi hangi tür bakım için olursa olsun, başka birisine teslim etmek zor bir iştir. Evinizi teslim ettiğiniz firma güvenilir mi? İsteklerinize yeterli karşılığı verebilecek mi? Sorunlarıma kesin çözüm bulabilecek mi? Evimi baştan yaratabilecek mi? Peki ya ofisiniz ya da iş yeriniz? Atalarımızın da söylediği gibi; “aslan yattığı yerden belli olur” ofisiniz için dekorasyon işlemlerine karar verdiğinizde, sadece iş yeriniz için değil, kendiniz için de yeni bir kartvizit çıkartmış olursunuz. İşte biz, boya yapı dekorasyon olarak, bütün bu sorularınıza, kendimize olan güvenimizle, deneyimimizle ve referanslarımızla, gönül rahatlığıyla evet diyoruz..

Elektirik

Elektrik Tesistanın Eskimiş Olduğunu Nasıl anlarız? Elektrik Tesatınız Kalbolarının Zamanla oksitlenmesi Ve deforme olması kaçınılmazdır Elektrik Sayacından Sigortalarınıza Gelen Kalbolarda Deformasyon var ise Dairenizin Yada Binanızın Elektrik Tesisatını Yenilemeniz Gerekmektedir. Tesisatınızın Deforme Oldugunu anlamanız için Eletkrili Soba Klima Isıtıcılar Çalıştırdığınızda Sigortadan Evinize gelen tesisat kablosunun aşırı Isınması Elektrik tesisatınız Eskimiş Ve değişmesi gerektiğini gösterir. Elektrik Tesisat Tamirinde Yanmaz kablo kullanmayı tercih ediyoruz Yanmaz kablo Herhangi bir Ark kısa devre durumunda kabloyu Saran Özel yanmaz iletkensiz madde sayesinde alev almaz.

Dekorasyon

BLG GRUP olarak öncelikle işimizde kaliteyi, eserlerimizde modern hayatın çizgilerini yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini, güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktayız. Firma olarak farkımız başladığımız işleri taahhüt edilen süre içinde kaliteyi, modern bakış açısının getirdiği en güzel sanatsal çizimleri harmanlayarak müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmektir. İşlerinizi bir kez yapmak değil, gerek kalite gerekse sizi doğru anlamış olmanın getirdiği siz müşterilerimizin beğenisini kazanarak yeni projelerinizde tekrar sizinle çalışabilmektir.